Referencje - Doradztwo biznesowe i marketing internetowy | Magdalena Leszczyńska - Managerka.com

Doradztwo biznesowe dla Fundacji JAKU

W momencie kiedy zwróciłam się o pomoc do Pani Magdaleny Leszczyńskiej z Managerka.com, szukałam życzliwej pomocy dla małej, chcącej rozwijać się fundacji. Nie potrzebowałam frazesów i wielkokorporacyjnego spojrzenia. Oczekiwałam cierpliwości i zrozumienia dla potrzeb klienta, indywidualnego traktowania, faktycznej analizy mojej sytuacji i myślenia w mojej skali. Jeśli mają Państwo podobne potrzeby, to będąc pod opieką Pani Magdy na pewno się nie zawiedziecie.  Do sprawnie zbudowanej strategii działania dostałam dodatkowo ogromną pomoc informatyczno-reklamową. A o poczuciu humoru i po prostu ludzkim wsparciu w miejscach, w których wiało niepewnością, już nawet nie wspomnę.
Polecam serdecznie!
(więcej…)

Raflen kampania AdWords

Promocja w internecie, kampania Google Ads dla firmy Raflen

Firma Raflen współpracuje z Panią Magdaleną Leszczyńską z firmy Managerka.com od kilku lat. Pani Magdalena przejęła opiekę nad naszą stroną www oraz zajęła się promocją Raflenu w internecie, w tym pozycjonowaniem, kampaniami Google Ads oraz profilem na Facebooku i Google Moja Firma.

Dzięki skutecznym działaniom promocyjnym, dopasowanym do naszej firmy oraz doradztwu biznesowemu i marketingowemu firma Raflen pozyskała wielu nowych klientów i stale się rozwija. (więcej…)

WeForm

Doradztwo marketingowe dla Festiwali Czekolady WeForm

Wsparcie Pani Magdaleny Leszczyńskiej przy organizacji naszego dużego projektu eventowego było bardzo cenne. Zakres współpracy dotyczył doradztwa marketingowego i kampanii Google Ads dla naszego projektu. Dzięki fachowym i rzetelnym działaniom wykonywanym przez Panią Magdę mogliśmy z sukcesem zrealizować nasz projekt.

Doradztwo biznesowe dla Avsec

Panią Magdalenę Leszczyńską, z którą mam przyjemność współpracować, rekomenduję jako rzetelnego i profesjonalnego partnera biznesowego oraz doradcę personalnego. Z przyjemnością potwierdzam profesjonalizm i skuteczność podejmowanych przez Panią Magdalenę działań.  Wysoka skuteczność oraz sposób realizacji powierzonych zadań zasługują na najwyższą pochwałę.

(więcej…)
Efergo

Działania marketingowe dla Efergo

Współpraca z Panią Magdą Leszczyńską od samego początku układała się bardzo twórczo i konkretnie, a zaangażowanie w poszczególne elementy ustalonego planu działania było na wysokim poziomie wiedzy i kompetencji. Działania marketingowe w jej wykonaniu wyróżniały oryginalność i kreatywność i – co dla nas bardzo ważne – szyte są na miarę naszych indywidualnych potrzeb. (więcej…)

Loydson

Doradztwo biznesowe dla Loydson Partners

Zleciliśmy Pani Magdalenie opracowanie i przygotowanie projektu procedur obsługi klienta i opisanie tego w podręczniku „Księga jakości”. Związane to było z wprowadzeniem nowej strategii i filozofii obsługi klienta. Pani Magda wywiązała się z pracy w sposób niezwykle rzetelny, kreatywny. Wykazała się ogromną wiedzą merytoryczną sugerując kilka nowych rozwiązań. (więcej…)