Media społecznościowe - Doradztwo biznesowe i marketing internetowy | Magdalena Leszczyńska - Managerka.com
Managerka.com

Media społecznościowe to dziś bardzo ważny kanał w komunikacji marketingowej. Doradzam, jak budować wizerunek w mediach społecznościowych, w jaki sposób komunikować się z klientami za ich pomocą i prowadzę firmowe profile w mediach społecznościowych.

Strategia obecności w mediach społecznościowych

Planuję długofalowe działania w mediach społecznościowych, rekomenduję właściwy wizerunek, dobieram sposób komunikacji w zależności od wybranych grup docelowych, rekomenduję budżet oraz harmonogram prowadzonych działań.

Prowadzenie profili firmowych w mediach społecznościowych

Prowadzę dla moich klientów profile firmowe na Facebooku, Instagramie, LinkedIn, GoldenLine, Pinterest i innych. Przygotowuję plan redakcyjny z materiałów dostarczonych przez klientów oraz wyszukuję ciekawe treści z internetu. Dobieram lub tworzę grafiki, infografiki i treści video.

Prowadzenie reklamy w mediach społecznościowych

Przygotowuję i prowadzę działania reklamowe na portalach społecznościowych. Analizuję statystyki, skuteczność działań i stale optymalizuję prowadzone działania promocyjne.

managerka.com

Zakres usług

Managerka.com świadczy szereg usług,
które wspierają rozwój Twojej firmy oraz jej profesjonalny wizerunek:

Copywriting

Copywriting

„Słowa, słowa, słowa…” Kiedy nie spotykasz się z klientem osobiście ani nie rozmawiasz przez telefon, o swojej ofercie mówisz do niego za pomocą tekstów: strony […]

Czytaj więcej