Doradztwo biznesowe

Prowadzę kompleksowe doradztwo biznesowe dla małych i średnich firm. Jeśli Twoja firma nie funkcjonuje tak sprawnie, jak chcesz, sprawdzę, dlaczego tak się dzieje. Jeśli Twoja firma rozwija się i chcesz nią efektywniej zarządzać, pomogę Ci w tym – przygotuję odpowiednie procedury i narzędzia wspomagające zarządzanie, a wszystko uszyte na miarę specjalnie dla Twojej firmy.

Poprawa rentowności firmy

Czy wiesz, które koszty ponosisz niepotrzebnie, a które można obniżyć? Czy wiesz, że możesz podnieść przychody poprzez usprawnienie obsługi klienta i lepszą prezentację Twoich usług? Sprawdzę jak wyglądają przychody i koszty w Twojej firmie i pomogę wdrożyć zmiany.

Profesjonalna obsługa klienta

Czy Twoi klienci są zadowoleni? Czy wracają do Ciebie? Czy masz pewność, że pracownicy obsługują klientów tak, jak sobie tego życzysz? Zweryfikuję sposób obsługi klienta, wskażę słabe punkty i podpowiem, jak zwiększyć efektywność. Mogę również wcielić się w klienta i sprawdzić, jak w rzeczywistości wygląda obsługa klienta w Twojej firmie.

Zarządzanie personelem

Jeśli potrzebujesz wsparcia w zarządzaniu personelem, przygotuję narzędzia polityki personalnej:

  • zweryfikuję lub stworzę system ocen pracowniczych i system wynagradzania,
  • zaplanuję ścieżki kariery dla Twoich pracowników,
  • pomogę usprawnić komunikację wewnętrzną.

Zarządzanie i organizacja procesów

Zbadam elementy zarządzania w Twojej firmie: planowanie, organizowanie, motywowanie i kontrolowanie. Sprawdzę jakość obsługi klienta. Zweryfikuję, poprawię, wdrożę.

Marzysz o urlopie?

Często właściciele firm nie byli na urlopie od lat, a rodzinę widują zbyt rzadko. Pomogę poprawić organizację Twojej własnej pracy, nauczę jak delegować zadania i jak kierować zespołem, by mieć więcej czasu na prywatne sprawy i prawdziwy urlop.

Ostatnio dodane

Moi Klienci