Partnerzy - Doradztwo biznesowe i marketing internetowy | Magdalena Leszczyńska - Managerka.com
Szumi_Las_Studio_copywriting

Szumi Las Studio Słowa

SZUMI LAS STUDIO powstało z przekonania, że efektywna komunikacja i skuteczny marketing nie istnieją bez słów. Artykuły, profile w mediach społecznościowych, strategie komunikacji, newslettery, nazewnictwo i opisy firm, marek oraz produktów, współpraca z liderami opinii wszystko opiera się na umiejętnym połączeniu koncepcji ze słowami, które w pełni oddadzą to, co chce się przekazać. Właśnie tym zajmuje się SZUMI LAS STUDIO łączy koncepcje ze słowami.

Managerka.com współpracuje z SZUMI LAS STUDIO w zakresie działań w mediach społecznościowych i copywritingu.

Szajnfeld_fotografiaBiznesowa

MS Photography Marcin Szajnfeld

Agencja fotograficzno – reklamowa MS PHOTOGRAPHY MARCIN SZAJNFELD świadczy profesjonalne usługi z zakresu:
– FOTOGRAFII – biznesowej, branżowej, reklamowej, modowej, reportażowej, prasowej, architektonicznej.
– PROJEKTÓW GRAFICZNYCH – logotypów, materiałów brandingowych, banerów, szyldów, okładek książek, okładek płyt, etykiet itp. Firma zrodziła się z pasji do fotografii i istnieje na rynku polskim od 2008 roku.

Managerka.com współpracuje z agencją fotograficzną MS PHOTOGRAPHY MARCIN SZAJNFELD w zakresie fotografii biznesowej i produktowej.

Sempermedia-usługiPR

Agencja public relations Semper Media

Agencja Public Relations Semper Media specjalizuje się w Consumer PR. Pracuje głównie dla takich branż jak farmacja, beauty i spożywcza, ale wśród klientów ma także firmy z innych branż. Swoim klientom oferuje pełny zakres działań, łącznie z zarządzaniem kryzysowym, zawsze uważnie wsłuchuje się w ich potrzeby i dobiera narzędzia, które pozwolą osiągnąć najlepszy efekt nawet przy niewielkim budżecie.

 

baleno-biurorachunkowe

Biuro rachunkowe Baleno

Biuro Rachunkowe Baleno kieruje swoje usługi do małych i średnich przedsiębiorstw. Baleno oferuje swoim klientom rozwiązania z zakresu księgowości, kadr i płac, rejestracji firm, czy analiz ekonomicznych. Baleno proponuje indywidualne rozwiązania dla każdego klienta, bez względu na rodzaj działalności i formę opodatkowania. Dla zabieganych obsługa online.

Managerka.com i Baleno proponują rozwiązania związane z księgowością i informacją zarządczą dla firm.

projektfitumysl_

Projekt #fitUMYSŁ

Projekt #fitUMYSŁ opiera się m.in. na elementach takich jak: wyznaczanie celów i dążenie do nich, świadome i zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna, która sprawia przyjemność oraz słodkie „nicnierobienie”, #fitUMYSŁ lubi doświadczać, jest otwarty na zadania, działanie, emocje. Marka FIT MIND COACH towarzysząc klientowi w procesie zmiany w zakresie świadomego stylu życia, koncentruje się na wymarzonych fit celach w życiu prywatnym i zawodowym, które wyznacza klient, wyłaniając rozwiązania i strategie z informacji pochodzących od klienta, pomaga w budowaniu jego naturalnej siły poprzez pobudzenie twórczego myślenia i odkrywania zasobów, talentu, pobudzania wewnętrznego potencjału.