Usługi public relations - Doradztwo biznesowe i marketing internetowy | Magdalena Leszczyńska - Managerka.com
Managerka.com

Public relations to szeroka dziedzina działań obejmujących budowanie dobrych relacji z otoczeniem przedsiębiorstwa: kontrahentami, klientami, urzędami oraz pracownikami.

Zaplanuję dla Twojej firmy działania PR budujące jej pozytywny wizerunek, fachowo podpowiem, jak budować dobre relacje z mediami i partnerami biznesowymi, przygotuję raport z monitoringu mediów. A wszystko to ubiorę w odpowiednie słowa.

Zakres działań PR:

  • Opracowanie strategii działań– doradzę, jak powinna rozwijać się firma w kontekście komunikacji z otoczeniem, zaplanuję działania w dłuższym okresie czasu, które będą zarazem dostosowane do możliwości budżetowych klienta.
  • Media relations – opowiem mediom o Twojej firmie i jej produktach w taki sposób, by ukazało się jak najwięcej publikacji na ten temat w mediach, które pozwolą dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców. Napiszę teksty, przygotuję press packi i dostarczę je do rąk własnych dziennikarzy, podczas osobistych spotkań, na których będę opowiadać o produkcie.
  • Komunikacja kryzysowa – zawsze wydaje się, że kryzysy dotykają innych, ale moje doświadczenie udowadnia, że lepiej być przygotowanym na taką sytuację. Przygotuję niezbędnie procedury zarządzania komunikacją w kryzysie, pomogę zorganizować odpowiednie szkolenie.
  • Komunikacja wewnętrzna – stworzę odpowiednie narzędzia i będę pomagać w stałym kontakcie z pracownikami.
  • Komunikacja marketingowa – pomogę tworzyć ulotki, treści na strony, katalogi produktów itd.
  • Organizacja imprez – od małego spotkania biznesowego po dużą konferencję prasową czy naukową. Chętnie podejmuję się też mniej oficjalnych wyzwań, takich jak organizacja Dnia Dziecka czy imprezy świątecznej dla pracowników firmy.
  • Działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) – jeśli firma chciałaby zrobić coś więcej dla swojego otoczenia (na przykład wyremontować świetlice środowiskowe w swojej okolicy czy wesprzeć domy opieki), chętnie przygotuję plan działań, który uwzględni integrację zespołu i będę dbać o jego realizację.
  • Pomoc w wyborze gadżetów reklamowych – wymyślam upominki indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta. Mój ulubiony pomysł to poduszki w kształcie tabletki, związane z tematem bezsenności.
  • Prace graficzne i profesjonalny serwis fotograficzny i video.
managerka.com

Zakres usług

Managerka.com świadczy szereg usług,
które wspierają rozwój Twojej firmy oraz jej profesjonalny wizerunek:

Copywriting

Copywriting

„Słowa, słowa, słowa…” Kiedy nie spotykasz się z klientem osobiście ani nie rozmawiasz przez telefon, o swojej ofercie mówisz do niego za pomocą tekstów: strony […]

Czytaj więcej