Kampanie Google Adwords dla firm w branży B2B

Kampanie AdWords – skuteczna strategia marketingowa

Każda firma posiada, a przynajmniej powinna posiadać swoją strategię marketingową, dzięki której określonymi działaniami dociera do potencjalnych klientów. Im lepiej się reklamuje, im bardziej jest widoczna, tym lepsze są tego efekty w postaci pozyskiwania kolejnych klientów. Z całą pewnością kampanie Google AdWords dla firm stanowią taki stały element działań marketingowych każdej firmy, zarówno tej małej, średniej, jak również i dużej. Choć istnieje wiele sposobów na zareklamowanie się w sieci, ta opcja jest niezwykle efektywna, a przy tym również elastyczna, co sprawia, że daje pełną skuteczność, jeżeli oczywiście jest ona dobrze prowadzona. Efektywny AdWords dla branży B2B jest możliwy, ale z odpowiednim do tego podejściem i stosowną wiedzą. Jeśli chcemy otrzymać dobre wyniki, powinniśmy znaleźć najlepszą na rynku firmę, która takie kampanie przeprowadza i której wyniki są na tyle zadowalające, że to właśnie jej chcemy powierzyć promocję naszej działalności.

Kampanie Google AdWords dla firm – jakie są ich cele?

Decydując się na konkretne działania związane z reklamą naszej firmy, w pierwszej kolejności powinniśmy zadać sobie zasadnicze pytanie, czego od danych działań marketingowych oczekujemy. Jeśli chcemy postawić na AdWords dla firm, musimy wiedzieć, jakie są nasze cele. Wybierając firmę, która będzie przeprowadzała kampanie Google musimy jasno określić, jakie są nasze oczekiwania względem danego działania.

Współpraca z taką firmą powinna być na tyle profesjonalna i jasna, byśmy działając wzajemnie mieli pewność, że cel, jaki został postawiony może być realizowany. Każdy właściciel firmy ma zupełnie inne potrzeby i dlatego też tak ważne jest na samym początku współpracy przedstawienie tych właśnie oczekiwań. Dla jednych istotą będzie wzrost sprzedaży produktów w sklepie, dla innych liczba wejść na stronę i wypełnienie formularza kontaktowego, dla jeszcze innych zainteresowanie potencjalnych klientów nowym produktem.

Cel to rzecz najważniejsza, na którym na samym początku trzeba się skupić. W trakcie prowadzenia AdWords dla firm powstają oczywiście kolejne do wykonania zadania, pojawiają się kolejne pomysły, ale zawsze wszystko skupia się na jednym – na spełnianiu oczekiwań klientów, którzy taką formę reklamy wybierają i za którą płacą.

AdWords dla branży B2B – skuteczna reklama

Aby reklama była skuteczna, musi być w odpowiedni sposób prowadzona. Na pewno AdWords dla branży B2B nie jest zadaniem łatwym, ale też nie niemożliwym do wykonania. Wymaga dużych nakładów pracy, ale jeśli prowadzona jest odpowiednio, daje bardzo dobre efekty. Na co więc powinno się zwrócić uwagę, jeśli chodzi o tego typu kampanie? Na pewno kluczowym jest analizowanie raportów wyszukiwanych haseł. Słowa kluczowe mają tutaj zasadnicze znaczenie i na nich właśnie należy się najbardziej skupić, aby można było uzyskać to najlepsze efekty. Należy jednak pamiętać, że nie zawsze oczekiwane wyniki będziemy widzieć w stosunkowo szybkim czasie. Najważniejsze jednak, aby nie przerywać reklamy w Google i potraktować ją jako działanie długofalowe. Praca ludzi oferujących kampanie Google to ogrom działań, statystyk, porównań i analiz, tak, aby móc wypracować konkretne działania zmierzające do ukazania danej firmy jak największej grupie potencjalnych odbiorców.

Kampania AdWords nie jest łatwym przedsięwzięciem, ale jednym z najbardziej skutecznych narzędzi marketingowych w sieci. To, co dla właścicieli firm stanowi jednak kluczowy element, to wybór firmy odpowiedniej, takiej, która ma stosowną wiedzę, która ma doświadczenie i która jest w stanie zagwarantować nam, że jej działania przyniosą rezultaty. Tylko w taki sposób można płacąc za dane usługi reklamowe zyskać satysfakcję i zadowolenie oraz wyniki, które ostatecznie mają na celu wznieść naszą firmę na wyższy poziom.

Agencja Managerka.com jest certyfikowanym Partnerem Google AdWords.

Cennik kampanii Google AdWords

PakietTestowyPodstawowyOptymalnyPremiumDedykowany
Aktywacja usługi 149,- zł 199,- zł 249,- zł 299,- zł 399,- zł
Miesięczny budżet Google AdWords do 1.000,- zł od 1.001,- do 2.000,- zł od 2.001,- do 5.000,- zł od 5.001,- do 10.000,- zł powyżej 10.000,- zł
Opłata za prowadzenie kampanii (płatna z góry) 400,- zł netto 30% budżetu (stawka minimalna 400,- zł netto) 25% budżetu (stawka minimalna 450,- zł netto) 20% budżetu do negocjacji

Zakres usług

PakietTestowyPodstawowyOptymalnyPremiumDedykowany
Stała optymalizacja kampanii Tak Tak Tak Tak Tak
Miesięczne raporty Tak Tak Tak Tak Tak
Plan promocji Nie Tak Tak Tak Tak
Integracja z Google Analytics Nie Tak Tak Tak Tak
Śledzenie konwersji Nie Tak Tak Tak Tak
Indywidualny opiekun kampanii Nie Nie Nie Tak Tak

Dostępne elementy kampanii

PakietTestowyPodstawowyOptymalnyPremiumDedykowany
Reklama w wyszukiwarce Tak Tak Tak Tak Tak
Reklama w sieci reklamowej (GDN) Tak Tak Tak Tak Tak
Reklama na Gmailu Nie Nie Tak Tak Tak
Reklama na YouTubie Nie Nie Tak Tak Tak
Remarketing Nie Nie Tak Tak Tak
Rozszerzenia reklam Nie Tak Tak Tak Tak
Zamów Zamów Zamów Zamów Zamów

Wszystkie ceny podane są w kwotach netto.

Zamów pakiet
Ostatnio dodane
Moi Klienci