Kampanie Google AdWords dla firm w branży B2B

Kampanie AdWords – skuteczna strategia marketingowa

Każda firma powinna posiadać strategię marketingową, dzięki której określonymi działaniami dociera do potencjalnych klientów. Im lepiej się promuje, im bardziej jest widoczna i tym lepsze można osiągnąć efekty w postaci pozyskiwania kolejnych klientów. Kampanie Google AdWords dla firm stanowią taki stały element działań marketingowych dla firm małych, średnich i dużych. Choć istnieje wiele sposobów na zareklamowanie się w sieci, ta opcja jest niezwykle efektywna, a przy tym elastyczna, co sprawia, że daje skuteczne efekty, jeśli jest ona dobrze prowadzona. Efektywny AdWords dla branży B2B jest możliwy, ale z odpowiednim podejściem i stosowną wiedzą. Jeśli chcemy otrzymać dobre wyniki, powinniśmy znaleźć najlepszą na rynku firmę, która takie kampanie przeprowadza i której wyniki są na tyle zadowalające, że to właśnie jej chcemy powierzyć promocję naszej działalności.

Agencja Managerka.com jest certyfikowanym Partnerem Google Ads.

Cennik kampanii Google AdWords

PakietTestowyPodstawowyOptymalnyPremiumDedykowany
Aktywacja usługi 149,- zł 199,- zł 249,- zł 299,- zł 399,- zł
Miesięczny budżet Google AdWords do 1.000,- zł od 1.001,- do 2.000,- zł od 2.001,- do 5.000,- zł od 5.001,- do 10.000,- zł powyżej 10.000,- zł
Opłata za prowadzenie kampanii (płatna z góry) 400,- zł netto 30% budżetu (stawka minimalna 400,- zł netto) 25% budżetu (stawka minimalna 450,- zł netto) 20% budżetu do negocjacji

Zakres usług

PakietTestowyPodstawowyOptymalnyPremiumDedykowany
Stała optymalizacja kampanii Tak Tak Tak Tak Tak
Miesięczne raporty Tak Tak Tak Tak Tak
Plan promocji Nie Tak Tak Tak Tak
Integracja z Google Analytics Nie Tak Tak Tak Tak
Śledzenie konwersji Nie Tak Tak Tak Tak
Indywidualny opiekun kampanii Nie Nie Nie Tak Tak

Dostępne elementy kampanii

PakietTestowyPodstawowyOptymalnyPremiumDedykowany
Reklama w wyszukiwarce Tak Tak Tak Tak Tak
Reklama w sieci reklamowej (GDN) Tak Tak Tak Tak Tak
Reklama na Gmailu Nie Nie Tak Tak Tak
Reklama na YouTubie Nie Nie Tak Tak Tak
Remarketing Nie Nie Tak Tak Tak
Rozszerzenia reklam Nie Tak Tak Tak Tak
Zamów Zamów Zamów Zamów Zamów

Wszystkie ceny podane są w kwotach netto.

Kampanie Google AdWords dla firm – jakie są ich cele?

Decydując się na konkretne działania związane z reklamą naszej firmy, w pierwszej kolejności powinniśmy zadać sobie zasadnicze pytanie, czego od danych działań marketingowych oczekujemy. Jeśli chcemy postawić na AdWords dla firm, musimy wiedzieć, jakie są cele promocji. Wybierając firmę, która będzie przeprowadzała kampanie Google musimy jasno określić, jakie są nasze oczekiwania względem danego działania.

Współpraca z agencją interaktywną powinna być jasno doprecyzowana, byśmy działając wzajemnie mieli pewność, że cel, jaki został postawiony może być realizowany. Każdy właściciel firmy ma zupełnie inne potrzeby i dlatego też tak ważne jest na samym początku współpracy przedstawienie tych oczekiwań. Dla jednych istotą będzie wzrost sprzedaży produktów w sklepie, dla innych liczba wejść na stronę lub wypełnienie formularza kontaktowego, dla jeszcze innych zainteresowanie potencjalnych klientów nowym produktem.

Cel to rzecz najważniejsza, na którym na samym początku trzeba się skupić. W trakcie prowadzenia AdWords dla firm miga pojawiać się kolejne zadania i pomysły, ale zawsze wszystko skupia się na jednym – na spełnianiu oczekiwań klientów, którzy taką formę reklamy wybierają i za którą płacą.

AdWords dla branży B2B – skuteczna reklama

Aby reklama była skuteczna, musi być w odpowiedni sposób prowadzona. Na pewno AdWords dla branży B2B nie jest zadaniem łatwym, ale też nie niemożliwym do wykonania. Wymaga dużych nakładów pracy, ale jeśli prowadzona jest odpowiednio, daje bardzo dobre efekty. Na co więc powinno się zwrócić uwagę, jeśli chodzi o tego typu kampanie? Na pewno kluczowym jest analizowanie raportów wyszukiwanych haseł. Słowa kluczowe mają tutaj zasadnicze znaczenie i na nich właśnie należy się najbardziej skupić, aby można było uzyskać to najlepsze efekty. Należy jednak pamiętać, że nie zawsze oczekiwane wyniki będziemy widzieć w stosunkowo szybkim czasie. Najważniejsze jednak, aby nie przerywać reklamy w Google i potraktować ją jako działanie długofalowe. Praca agencji oferujących kampanie Google to ogrom działań, statystyk, porównań i analiz, które są niezbędne, by móc wypracować konkretne działania zmierzające do ukazania danej firmy jak największej grupie potencjalnych odbiorców.

Kampania AdWords nie jest łatwym przedsięwzięciem, ale jednym z najbardziej skutecznych narzędzi marketingowych w sieci. To, co dla właścicieli firm stanowi jednak kluczowy element, to wybór firmy odpowiedniej, takiej, która ma stosowną wiedzę, która ma doświadczenie i która jest w stanie zagwarantować nam, że jej działania przyniosą rezultaty. Tylko w taki sposób można płacąc za dane usługi reklamowe zyskać satysfakcję i zadowolenie oraz wyniki, które ostatecznie mają na celu wznieść naszą firmę na wyższy poziom.

Zamów pakiet
Ostatnio dodane
Moi Klienci