Partnerzy

SZUMI LAS STUDIO powstało z przekonania, że efektywna komunikacja i skuteczny marketing nie istnieją bez słów. Artykuły, profile w mediach społecznościowych, strategie komunikacji, newslettery, nazewnictwo i opisy firm, marek oraz produktów, współpraca z liderami opinii wszystko opiera się na umiejętnym połączeniu koncepcji ze słowami, które w pełni oddadzą to, co chce się przekazać. Właśnie tym zajmuje się SZUMI LAS STUDIO łączy koncepcje ze słowami.

Managerka.com współpracuje z SZUMI LAS STUDIO w zakresie działań w mediach społecznościowych i copywritingu.

Agencja fotograficzno – reklamowa MS PHOTOGRAPHY MARCIN SZAJNFELD świadczy profesjonalne usługi z zakresu:
– FOTOGRAFII – biznesowej, branżowej, reklamowej, modowej, reportażowej, prasowej, architektonicznej.
– PROJEKTÓW GRAFICZNYCH – logotypów, materiałów brandingowych, banerów, szyldów, okładek książek, okładek płyt, etykiet itp. Firma zrodziła się z pasji do fotografii i istnieje na rynku polskim od 2008 roku.

Managerka.com współpracuje z agencją fotograficzną MS PHOTOGRAPHY MARCIN SZAJNFELD w zakresie fotografii biznesowej i produktowej.

Głównym obszarem działalności E-conex jest produkcja serwisów, systemów i sklepów internetowych oraz marketing w Sieci. Doświadczony zespół, szerokie kompetencje i zrozumienie potrzeb klientów- to atuty E-conex.

Managerka.com współpracuje z agencją interaktywną E-Conex w zakresie produkcji serwisów www i sklepów internetowych.

Agencja Public Relations Semper Media specjalizuje się w Consumer PR. Pracuje głównie dla takich branż jak farmacja, beauty i spożywcza, ale wśród klientów ma także firmy z innych branż. Swoim klientom oferuje pełny zakres działań, łącznie z zarządzaniem kryzysowym, zawsze uważnie wsłuchuje się w ich potrzeby i dobiera narzędzia, które pozwolą osiągnąć najlepszy efekt nawet przy niewielkim budżecie.

 

Biuro Rachunkowe Baleno kieruje swoje usługi do małych i średnich przedsiębiorstw. Baleno oferuje swoim klientom rozwiązania z zakresu księgowości, kadr i płac, rejestracji firm, czy analiz ekonomicznych. Baleno proponuje indywidualne rozwiązania dla każdego klienta, bez względu na rodzaj działalności i formę opodatkowania. Dla zabieganych obsługa online.

Managerka.com i Baleno proponują rozwiązania związane z księgowością i informacją zarządczą dla firm.

MAKE’UPownia powstała z myślą o tych, dla których ważny jest dobry wygląd. W obecnych czasach poprzez dobrze dobrany makijaż, fryzurę i strój możemy kreować profesjonalny wygląd zewnętrzny. To także miejsce dla osób, które lubią się bawić modą, makijażem, fryzurami, odkrywać swoje nowe twarze.
W kameralnej atmosferze zespół doświadczonych ekspertów od wizerunku pomoże przyswoić tajniki profesjonalnego, reprezentacyjnego wyglądu stosownie do typu urody, charakteru i rodzaju wykonywanej pracy. MAKE’UPownia oferuje warsztaty i szkolenia, organizację eventów, obsługę sesji zdjęciowych i pokazów mody, a także lekcje makijażu i personal shopping.

Managerka.com współpracuje z MAKE’upownią w zakresie kreacji profesjonalnego wizerunku osób oraz organizacji eventów.

Ostatnio dodane

Moi Klienci